Zegarek swatch NEW GENT SUOZ114 USE YOUR EARS


  • W magazynie: 5 szt.
  • Dostępność: DOSTĘPNY OD RĘKI
  • Producent: SWATCH
  • Cena: 290,00 zł290,00 zł
  • Skontaktuj się z nami:
    Tel: 12-422-46-91
    Tel: 507-197-793
  • Poleć produkt
Zegarek swatch NEW GENT SUOZ114 USE YOUR EARS

Koperta zegarka :  Tworzywo sztuczne

Klasa wodoszczelności :  30M

Szkło :  Pleksiglas

Kolor tarczy : Wielokolorowy

Typ tarczy :  Bez oznaczeń

Bransoleta :  Silikon

Kolor bransolety :  Czarwony

Typ mechanizmu :  Kwarcowy (na baterię)

Średnica koperty:  40mm

Grubość zegarka :  11mm

Funkcje zegarka : 

Gwarancja :  2 lata
 

Marka Swatch wygrywa z kryzysem i prowadzi do odrodzenia przemysłu zegarmistrzowskiego w Szwajcarii.

W latach 70tych szwajcarska produkcja zegarmistrzowska doznał najgłębszego kryzysu wszechczasów. Biorąc pod uwagę technologię, japońska konkurencja została pobita w 1979 roku, dzięki wprowadzeniu "Drlirium" najbardziej płaskiego czasomierza na świecie z ograniczoną ilością części. Jednak wydarzeniem, które wyznacza zmianę w losie przemysłu było koncepcja SMH, szwajcarskiej korporacji mikroelektroniki i przemysłu zegarmistrzowskiego (Swiss Corporation for Microelectronics and Watchmaking Industries). Ich odpowiedzią na kryzys stał się czasomierz Swatch - płaski, zrobiony z tworzywa zegarek zawierający w sobie tylko z 51części (zamiastw zamian, jak wcześniej, 91 lub więcej), który wiązał w sobie najwyższą jakość i korzystną cenę. Po raz pierwszy trafił do sprzedaży w 1983 r. Od tego czasu jego uznanie rosło do momentu, aż stał się najsłynniejszym czsomierzem na rękę wszechczasów, a Grupa Swatch, firma matka, stała się najpotężniejszą i najszybciej rozwijającą się firmą wytwarzającą czasomierze na świecie.

Co roku wprowadzano nowe ulepszenia, u boku klasycznego zegarka z tworzywa sztucznego Swatch wyprodukowany został Irony (metalowy Swatch), jak również Swatch SKIN Chrono (najcieńszy na świecie chronograf) po Swatch Snowpass (zegarek z wbudowaną funkcją kontrolną, używanej jako bilet na wyciągi w wielu ośrodkach narciarskich na świecie) i Swatch Beat (wyposażony w rewolucyjnyCzas Internetowy).

Marka Swatch pokazała swoje zdumiewające zdolności techniczne i postępy w dziedzinach nauki i technologii w czasie wypełniania roli Oficjalnego sędziego czasowego podczas kilku Olimpiad i Mistrzostw Świata w narciarstwie i snowboardzie.

Zegarki SWATCH opinie naszych Klientów:

yatagirl - Wszystko w jak najlepszym porząku! Polecam :)

BLaDeND - Wszystko OK! Polecam!

Zegna85 - Pełen Profesjonalizm. POLECAM !!

anna_aa14 - bardzo szybko,bardzo sprawnie,wszystkim gorąco polecam...anna_aa14

papisowa - bardzo szybka i udana transakcja!!więcej takich!!!!!!!.gorąco polecam!!!!!!!!!!

Krwe1 - zakupiony towar zgodny z opisem, należycie zapakowany, szybka dostawa - polecam Uwaga co do kosztów zakupu. Niby brak kosztów dostawy ale o jej wysokość pomniejszona wartość towaru co może mieć wpływ przy ewentualnej reklamacji lub zwrocie towaru.

knospe - ==P===O===L===E===C===A===M=== Allegrowicz z profesjonalnym podejściem do aukcji . Transakcja w jak najlepszym porządku szybko, sprawnie i fachowo bez najmniejszych zastrzeżeń ** ==P===O===L===E===C===A===M==

Masay - Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Pełen profesjonalizm. POLECAM!!!!

Kamax_85 - Wszystko w jak najlepszym porządku !!! Miły kontakt, a zegarek zgodny z opisem :D Serdecznie polecam Allegrowicza i dziękuję za udane zakupy :)

kris-lani - Transakcja przeprowadzona profesjonalnie!Tak trzymac!!Towar zgodny z opisem,szybka dostawa 100%zadowolenia.POLECAM!!!!!

Nasza lokalizacja: